Select Page

6 месеци – 2 конекции

3,751 MKD за 6 месеци

Инфо: При правење на нарачка ве молиме користете ги следниве емаил провајдери: Gmail, Yahoo, Hotmail, Outlook. Сите нарачки направени со останати бесплатни емаил провајдери ќе бидат игнорирани.

Што добивате? Добивате 11.000 тв канали, околу 50.000 филмови и тв серии, она најбитното е дека нудиме преку 350 тв станици од Екс Ју како и 70 тв станица од Македонија.

За повеќе информации за плаќање преку банка кликнете https://premiummk.com/how_to_pay/

Внесете Име на Апликација ( Smart Iptv, Ssiptv, MAG уред ) и кодот или MAC адресата од истата. Почекајте додека не добиете повратен одговор дали услугата ви е активирана.

First payment prorated. Next payment: 01/05/2020

SKU: 6 месеци 2 конекции Категорија: Таг:

Опис

2 КОНЕКЦИИ

ПРЕКУ 60.000 НАСЛОВИ ( ТВ КАНАЛИ, ФИЛМОВИ, СЕРИИ )

ПОДРШКА ЗА СИТЕ УРЕДИ*

БЕСПЛАТНА ТЕХНИЧКА ПОДРШКА

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ ВО БАНКА ИЛИ ОНЛАЈН ПРЕКУ E-BANKING

Чат со нас
Чат со нас
Прашања, проблеми,? Тука сме за да помогнеме!
Се поврзува...
Ниту еден од нашите оператори не е достапен во моментов. Ве молиме, обидете се повторно подоцна.
Нашите оператори се зафатени. Ве молиме обидете се повторно.
:
:
:
Имате прашање? Пишете ни!
:
:
Оваа сесија за разговор заврши
Was this conversation useful? Vote this chat session.
Добро Лошо