Select Page

12 месеци – 1 конекција

4,858 MKD за 1 година

Инфо: При правење на нарачка ве молиме користете ги следниве емаил провајдери: Gmail, Yahoo, Hotmail, Outlook. Сите нарачки направени со останати бесплатни емаил провајдери ќе бидат игнорирани.

Што добивате? Добивате 11.000 тв канали, околу 50.000 филмови и тв серии, она најбитното е дека нудиме преку 350 тв станици од Екс Ју како и 70 тв станица од Македонија.

За повеќе информации за плаќање преку банка кликнете https://premiummk.com/how_to_pay/

SKU: 12 месеци Категории: , Таг:

Опис

1 КОНЕКЦИЈА

ПРЕКУ 60.000 НАСЛОВИ ( ТВ КАНАЛИ, ФИЛМОВИ, СЕРИИ )

ПОДРШКА ЗА СИТЕ УРЕДИ*

БЕСПЛАТНА ТЕХНИЧКА ПОДРШКА

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ ВО БАНКА ИЛИ ОНЛАЈН ПРЕКУ E-BANKING

Чат со нас
Чат со нас
Прашања, проблеми,? Тука сме за да помогнеме!
Се поврзува...
Ниту еден од нашите оператори не е достапен во моментов. Ве молиме, обидете се повторно подоцна.
Нашите оператори се зафатени. Ве молиме обидете се повторно.
:
:
:
Имате прашање? Пишете ни!
:
:
Оваа сесија за разговор заврши
Was this conversation useful? Vote this chat session.
Добро Лошо