Од
11€

Duis eu commodo massa. Integer volutpat imperdiet libero vel laoreet, sed euismod.

from
39.99$

Get Wireless Adapter
for free

Duis eu commodo massa. Integer volutpat imperdiet libero vel laoreet, sed euismod.

from
19.99$

Unlimited Access
to Online TV

Duis eu commodo massa. Integer volutpat imperdiet libero vel laoreet, sed euismod.

Check ability to connect our services in your area

  Call our support for help

  8-900-282-05-50

  Live Sport and TV-shows
  with our IPTV

  Etiam euismod eros in nisl iaculis venenatis. Aenean venenatis turpis et gravida interdum. Nulla facilisi. Pellentesque imperdiet, sem et commodo interdum, justo velit sagittis metus erat sed purus.

  • 4K
   Ultra HD Quality
  • 200+
   Online Channels
  Tariffs

  Choose your plan

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin bibendum, est ac faucibus hendrerit, mauris ante viverra urna, in elementum urna est ut ligula.

  50 Mbps
  Just Internet

  Easy Surfing

   • Night Turbo-Speed
   • WiFi router
   • Two devices
   $12.99 | month
   100 Mbps
   TV channels: 25+

   Home Basic

    • Night Turbo-Speed
    • WiFi router
    • 5 devices
    $24.99 | month
    popular 500 Mbps
    TV channels: 100+

    Premium

     • HD and 4K quality
     • WiFi router
     • Unlimited devices
     $35.99 | month
     1 Gbps
     TV channels: 250

     Super Fast

      • TV-Box installing
      • WiFi router
      • Unlimited devices
      $67.99 | month
      • Ultra-speed Connection
       Nulla facilisi. Pellentesque imperdiet, sem et commodo interdum, justo velit sagittis metus.
      • 250+ World Channels
       Suspendisse porta at mi eu feugiat. Aliquam iaculis vehicula nibh, quis luctus enim tempus semper.
      • Flexible Tariff Plans
       Quisque vulputate iaculis dui vitae venenatis. Vivamus eget risus at leo mollis pulvinar in ipsum.
      • Free Installation
       Nulla facilisi. Pellentesque imperdiet, sem et commodo interdum, justo velit sagittis metus.
      • Fast Support 24/7
       Suspendisse porta at mi eu feugiat. Aliquam iaculis vehicula nibh, quis luctus enim tempus semper.
      • 4K and 8K Quality
       Quisque vulputate iaculis dui vitae venenatis. Vivamus eget risus at leo mollis pulvinar in ipsum.
      Testimonials

      What our clients say

      Симона Трајановска

      Одлични сервери, исто така супер избор на канали и морам да ја пофалам видеотеката. Каналите ги отвора брзо квалитетот на повеќето канали е супер. Се претплатив бидејки имате одличен избор на канали од Екс Ју.

      Хуго детето

      Задоволен сум од услугата и секако до цената за разлика од други места каде што цената е горе долу иста но не и квалитетот на услугата. Супер канали посебно одличен избор на спортски канали за што и највеќе користам iptv.

      Стефанија

      Морам да признаам, пред да се одлучам да поставам iptv бев скептична и не верувам дека тоа што се нуди е баш така. Но земав тест и самата се уверив , потоа се претплатив и сега сум редовна корисничка на вашите услуги. Само напред имате голема подршка од мене.

      Марјан Стојаноски

      Искрено нема што многу да се каже, задоволен сум од услугата, но секако има место за подобрување, да да знам дека ова е iptv и цената е премногу ниска за тоа што се нуди. Во глобала сум задоволен од изборот на филмски тв канали.

      Васе Велески

      Сум користел iptv од разни места од разни продавачи но ретко каде сум сретнал квалитетна услуга канали кои не кочат. Знам секако дека зависи тоа и од брзината на интернетот. Супер сте истот ака сум задоволен од техничката подршка која е на врвно ниво и секогаш расположени да помогнат.

      special
      offer

      Test our TV and Internet
      just for 1$ per month

      Etiam euismod eros in nisl iaculis venenatis. Aenean venenatis turpis et gravida interdum. Nulla facilisi. Pellentesque imperdiet, sem et commodo interdum, justo velit sagittis metus erat sed purus.

      • Free WiFi router included
      Online Store

      Popular Devices

      X
      Добредојдовте на Премиум Iptv Македонија
      wpChatIcon