Вашите омилени

Серии и Филмови

Огромна база на Филмови и Серии ( VOD), Преку 50.000 филмови и серии достапни за гледање од целиот свет...

Уефа и Лига Нации

Фудбалски преноси во живо

Гледајте ги сите фудбалски но и спортски настани во живо на вашиот омилен тв канал. Преку 300 спортски тв канали..

Филмска кинотека

На вашиот уред (Smart tv, Android, MAG..)

Супер филмски избор за вас и вашето семејство, уживајте во големиот избор на филмови достапни во нашата филмотека.

Најнови сезони

Од сите популарни серии..

Гледајте ги сите популарни светски серии на сите ваши уреди. Одличен избор на серии за гледање со вашето семејство...

 • Достапно насекаде

  Во било кој дел од светот.. Во било која држава..
 • Iptv телевизија

  Преку 17.000 забавни канали со филмови, цртани, спорт и серии 1,3,6 и 12 месеци претплата
 • На било кој уред

  Smart iptv, Android, MAG, PC потребен ви е само интернет пристап

Спорт во живо и тв серии за гледање со пријателите

Ви ги нудиме најдобрите спортски канали преку кои можете да ги следите сите спортски настани како и одличен избор на филмови и серии за гледање.

 • 4K
  Ultra HD Квалитет
 • 17000+
  ТВ Канали
 • Супер брзи сервери
 • 1700+ Светски канали
 • Бесплатна инсталација
 • HD и 4K Квалитет
 • Супер поволни цени
 • Бесплатна техничка подршка
Претплати

Одбери претплата

Ви нудиме претплати достапни за секого и тоа со една или претплати со две конекции. За сите нови корисници нудиме бесплатно 24 часа тест.

1 Конекција

1 месец

 • 1 конекција
 • 17.000 тв + 50.000 (VOD)
 • Автоматско ажурирање
 • M3U MAG ENIGMA формат
 • Smart tv PC Android IOs
 • Достапност 99.9 %
 • 24 Часа тест
 • paypal.me/premiummk
11 € | месечно
1 Конекција

3 месеци

 • 1 конекција
 • 17.000 тв + 50.000 (VOD)
 • Автоматско ажурирање
 • M3U MAG ENIGMA формат
 • Smart tv PC Android IOs
 • Достапност 99.9 %
 • 24 Часа тест
 • paypal.me/premiummk
24 € | 3 месеци
Популарно
1 Конекција

6 месеци

 • 1 конекција
 • 17.000 тв + 50.000 (VOD)
 • Автоматско ажурирање
 • M3U MAG ENIGMA формат
 • Smart tv PC Android IOs
 • Достапност 99.9 %
 • 24 Часа тест
 • paypal.me/premiummk
43.00 € | 6 месеци
1 Конекција

12 месеци

 • 1 конекција
 • 17.000 тв + 50.000 (VOD)
 • Автоматско ажурирање
 • M3U MAG ENIGMA формат
 • Smart tv PC Android IOs
 • Достапност 99.9 %
 • 24 Часа тест
 • paypal.me/premiummk
80 € | 12 месеци

Ново: Одбраната претплата можете да ја платите и преку Paypal. Откако ќе ја одберете претплата имате можност истата да ја платите преку Paypal со кликнување на копчињата веднаш под самата претплата. Или со кликнување на овој линк paypal.me/premiummk. Откако ќе го отворите линкот внесете ја сумата која сакате да ја платите и следете ги понатамошните инструкции.

Претплатете се за да добивате новини поврзани со нас

Препораки

Што велат нашите клиенти за нас

Симона Трајановска

Одлични сервери, исто така супер избор на канали и морам да ја пофалам видеотеката. Каналите ги отвора брзо квалитетот на повеќето канали е супер. Се претплатив бидејки имате одличен избор на канали од Екс Ју.

Хуго детето

Задоволен сум од услугата и секако до цената за разлика од други места каде што цената е горе долу иста но не и квалитетот на услугата. Супер канали посебно одличен избор на спортски канали за што и највеќе користам iptv.

Стефанија

Морам да признаам, пред да се одлучам да поставам iptv бев скептична и не верувам дека тоа што се нуди е баш така. Но земав тест и самата се уверив , потоа се претплатив и сега сум редовна корисничка на вашите услуги. Само напред имате голема подршка од мене.

Марјан Стојаноски

Искрено нема што многу да се каже, задоволен сум од услугата, но секако има место за подобрување, да да знам дека ова е iptv и цената е премногу ниска за тоа што се нуди. Во глобала сум задоволен од изборот на филмски тв канали.

Васе Велески

Сум користел iptv од разни места од разни продавачи но ретко каде сум сретнал квалитетна услуга канали кои не кочат. Знам секако дека зависи тоа и од брзината на интернетот. Супер сте истот ака сум задоволен од техничката подршка која е на врвно ниво и секогаш расположени да помогнат.

Тестирајте ја нашата услуга
бесплатно 24 часа

Пред да се одлучите да се претплатите ви нудиме можност да ја тестирате нашата услуга сосема бесплатно 24 часа.

 • Premium iptv Македонија
24 часат
тест
Претплати

Премиум iptv Македонија

Ви нудиме претплати со една или две конекции по супер поволни цени. Во сите претплати вклучени се + 17000 тв канли и + 50.000 филмови и серии.

Гледај ТВ - онлајн филмови
Стар Фолк телевизија - Македонска музичка телевизија
Energy Radio - Retro radio
Partner
Partner
Partner
Достапност

сервери,корисници

Сервери:
Активни корисници
Истечени претплати
X
Добредојдовте на Премиум Iptv Македонија
wpChatIcon